فروش مستقیم محصولات ناخن و کلنگ DM

تماس از طریق واتس آپ
WhatsApp: 0912 217 5546

WhatsApp: 0912 217 55 46

برای خرید محصولات ناخن و کلنگ DM به طور مستقیم از کارخانه از طریق واتس آپ با شماره ۰۹۱۲۲۱۷۵۵۴۶
تماس بگیرید و جهت اطلاع از قیمت روز این محصولات (لیست قیمت شرکت استیل ریزان) روی لینک زیر کلیک نمایید.

ناخن و کلنگ DM

شرکت استیل ریزان تولید کننده محصولات ناخن و کلنگ DM می باشد. این شرکت در زمینی به مساحت ۵۸٫۵۰۰ متر مربع در سال ۱۳۶۸ در شهرستان قم به بهره برداری رسید.
ریخته گری انواع فولادهای استینلس استیل , فولادهای نسوز ,  فولادهای ضد سایش , فولادهای آلیاژی و نیز چدنهای آلیاژی با توان تولید ۹۵۰۰ تن قطعه در سال از وزن ۲ کیلوگرم تا ۱۲ تن فولادی و چدنی و تجهیزات شامل کوره های القائی ۵۰۰KG , 1000KG , 2000KG , 5000KG , 12000KG و پنج دستگاه کوره های عملیاتی حرارتی مجهز به سیستم های کامپیوتری و بزرگترین کوره عملیات حرارتی بخش خصوصی ایران با ابعاد ۵×۵ متر، تجهیزات قالبگیری ، ذوب ریزی و تمیز کاری ، آزمایشگاههای مدرن کوانتومتری ، اولتراسونیک ، آزمایشگاه شیمی تر ، متالوگرافی و خواص مکانیکی واحد طراحی و مهندسی مجهز به برنامه شبیه‌سازی ، فعال می باشد .

شرکت استیل ریزان در سال ۱۳۷۸ موفق به دریافت گواهینامه سیستم کنترل کیفیت ISO ۹۰۰۱ : ۱۹۹۴ از شرکت DNV شد و در سال ۱۳۸۵ در استمرار این راه، سیستم گواهینامه ISO ۹۰۰۱ : ۲۰۰۸ را اخذ نموده است.
شرکت استیل ریزان محصولات تولیدی ناخن ، کلنگ و گوشه تیغ ماشین آلات راه سازی را با مارک DM و قطعات سنگ شکن ، هیدروکن ، انواع فک ها ، چکش ها و توگل را با مارک SR تولید و عرضه می نماید.